nexxi

Kdy je potřeba uvádět městskou část?

Kdy je potřeba uvádět městskou část? Mám v OP město, název části obce.

Nejlepší odpověď
annas

Uvádějte vždy to, co máte v občanském průkazu. Nikdy neuděláte chybu.

Na úřadech apodl. usnadníte vyhledávání, pošta – snazší doručování atd.

Další odpovědi
anonym

Vždy, jedná-li se něco úředního (státní úřady, banky, zaměstnavatel…).

nexxi

odpověd na annas .Jak má podoba vypadat, když se ptají jen na obec, a část obce nevyžadují ?
Pak nevím jak mám zdělit tu informaci .

V OP mám Město, Město IV část města .

nexxi

A to jen když to ve formuláři bude vyžadovat, nebo vždy ? Třeba ve formuláři chtějí uvést ulici + obec , doposud píšu jen ulici a Město, bez částí obce .

anonym

Uvést ulici, směrovací číslo dané obce, tedy města. Na část města se vyprdni.

nexxi

Není tam políčko pro část obce.