Hufnágl

Kdy tady „Pravda a láska zvítězí nad lží a nenávistí“?

Z vašich odpovědí, mimo jedné, vyplývá, že jsou tady nepřátelští, nepříjemní, chamtivý, sobečtí, klamaví, zlí a dalších negativním lidských vlastností.
I tak vám děkuji, že jste utrousili pár slovíček, ze kterých se dá vyčíst ledacos.

Nejlepší odpověď
anonym

Nikdy. Je to hodnota, která je neustálým cílem. Ve skutečnosti je to pouze ideál fungování společnosti, ale lidská přirozenost je mnohdy silnější.

Další odpovědi
Vojta24

Až se lidé jako ty přestanou pořád dokola ptát na podobné blbosti. A budou se chodit NUDIT JINAM.

Kryšpín

V dobovém tisku je psáno od moudrého politika, za 5 let předhoníme Rakousko ovšem i v tom Rakousku to trochu kulhá.

Kelt

Je to krásné, dát nějaká hesla, ideály a tvrdit, že nyní to bude lepší, než to bylo před tím. Rovnost, svornost, bratrství. Rasa, třída. Pravda a láska. A rozeberme si jednotlivé pojmy, například pravda a láska, vítězství. A za jakou cenu. Jak pravilo rádio Jerevan na dotaz – Kdy bude lépe? Odpověď – Už bylo.

marci1

Bohužel se jedná o stálý a nekonečný boj o lidskou svobodu, ve kterém ale může pravda a láska vítězit. My se nevzdáme jen tak, budeme pokračovat. Jednou prohrajeme, jednou vyhrajeme, ale boj není rozhodně ztracený. Toho bohdá nebude, aby český lid z boje utíkal. 🙂

dubraro

Až tady budou místo lidí andělé.

paul1

Těžko říct, zatím je to „Kua vítězí“ 🙂

dudu

Proč dáváš tak vznosná slova a myšlenky do souvislosti s banalitou, která je cílem těchto stránek, tj. zábavnou formou se poučit a pobavit? Občas je dobré si připomenout slova Radka Brzobohatého: „jen se neposrat“!

annas

Hufnágl,

nejdříve musíte začít u sebe. Téměř v každé diskuzi se zaměřujete na určité jedince a osočujete.

.

dudu

Ve svém tzv. poznání přeháníš a dramatizuješ. V každé komunitě jsou nepřátelští, nepříjemní..... lidé, ovšem záleží na úhlu pohledu podobně jako u té sklenice – je napůl plná nebo z poloviny prázdná. Vyspal ses dobře, nebo právě dnes vstal zadkem napřed?

Vojta24

zatím je to tak 2,5 ku jedné … na dva a půl absurdit, jeden dotaz na který má smysl reagovat a odpovědí tazateli pomoct.

anonym

Já ti nevím, zrovna Hufnágl sem tam hodí zajímavou otázku k diskuzi. Jen ta diskuze míří do neznáma.

mosoj

Tos nám řekl novinku. Na to jsi přišel sám?

Hufnágl

… ty mě taky.