BigBear

Kdy příjde pozvánka na přijímačky?

Ahoj.
28. 2. jsem podal přihlášku na školu a chtěl jsem se zeptat, kdy by měl přijít dopis s pozvánkou na přijímačky?

Nejlepší odpověď
annas

Určitě přijde tak, abyste věděl, kam a v kolik hodin se máte k řpřjímacím zkouškám dostavit. Zkoušky jsou v dubnu, takže máte času dost.

Pozvánku byste měl dostat pro první kolo přijímacího řízení nejpozději 14 dní před jejím konáním;

Termíny přijímacích zkoušek, nevím, na kterou školu se hlásíte.

"První řádný termín – čtyřleté obory – 12. dubna 2019
První řádný termín – šestileté a osmileté obory – 16. dubna 2019
Druhý řádný termín – čtyřleté obory – 15. dubna 2019

https://www.msk­.cz/cz/skolstvi/pri­jimaci-rizeni-40530/-42275