Tw!st

Kdy přibližně podle Vás vstoupí první člověk na planetu Mars?

Samozřejmě nikdo to nemůže vědět s přesností. Pojďme alespoň polemizovat a tipovat.
Dokonce jsou na toto téma vypsané kurzy.

Zdroj obrázku: iFortuna.cz

Odpovědi
Palpatine

Největší šanci má na to podle mě NASA, která to podle mě to roku 2050 určitě zrealizuje.

anonym

nedomnívám se že by to mohlo být v tomto století. Je to jednoduše příliš nepraktická mise, mnohem smysluplnější je dál tam posílat autonomní družice každou se zvláštním posláním. Výzkum bude pokračovat dál a nebude to stát lidské životy, jen kvůli jakési rozmařilosti médií které touží po své mars reality show …

Kepler

Některé projekty plánují, že už do deseti let (třeba Mars One), ale to je nesmysl. Takový optimista nejsem. Myslím, že reálné by bylo do 25 – 30 let. Jisté je, že lidská posádka tam poletí, je to jen otázka času. Sebelepší robotická sonda nikdy nenahradí člověka.

Rokio

Já tipuji rok 2050.