bestak

Kdy odcházíte z kina?

Neuvěřitelně mě vytáčí, jak se 90 % publika v kině zvedne se začátkem titulků. Co trocha nějaké slušnosti vůči tvůrcům?

Nejlepší odpověď
Alesh

Vydržím do úplného konce pokaždé.

Já čekám, než se všichni vyprdelí, v klídku sedím, koukám na ty blbce, jak se na sebe mačkají a bavím se. Až jsou skoro všichni pryč, tak bez zbytečného zdržování odejdu. 😉

Další odpovědi
iceT

Na titulky počkám jenom chvilku.

Jeneže se už několikrát stalo,že po titulkách je třeba ještě ždibínek filmu,a o ten se ochudím.Třeba v HP-Tajemé komnatě byl na závěr pohled na profesora Lockakarta,jak je na fotografii ve svěrací kazajce a škube sebou,nebo v jedněch X-menech,kdy umřel profesor X pak po titulkách byl kousek,jak profesor X leží v nemocnici a sestra co ho ošetřovala byla jaksi v šoku,protože se probral.I v I­romanovi 3 po titulkách seděl Stark v křesle,naproti němu v křesle spal Hulk a Stark vedl monolog v domnění,že ho Hulk poslouchá,měla to být taková terapie jako u psychologa.
Takže je někdy lepší si počkat.
Doplňuji:
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/kdy-odchazite-z-kina-kdyz-jdete-do-kina-odchazite-behem-zaverecnych-titulku-nebo-vydrzite-az-do-uplneho

Jádrohlod

Titulky u českých filmů sleduji do konce. U zahraničních jak kdy...

Doplňuji:
TO Alesh : to já taky , ale myslel jsem spíše , když tam těch lidí není tolik.

Rocker

Vydržím do úplného konce pokaždé.

Doplňuji:
U spousty filmů je u závěrečných titulků dobrá hudba,proč bych se o ni měl připravit?A když jdu do kina,mám na to čas,nikam nespěchám.

RyuzakiKate

Vydržím do úplného konce pokaždé.

Vždycky doufám, že tam budou nějaký nevydařený záběry, které jsem zbožňovala jako malá… Anebo si zkrátka vychutnávám hudbu, nechávám to doznít a nechci se tlačit mezi lidmi…

marci1

Vydržím do úplného konce pokaždé.

Doplňuji:
V klidu počkám, až většina diváků odejde. 🙂

swager007

Vydržím do úplného konce pokaždé.

huxa

Hned jak skončí film. Co když mě někdo předběhne v šatně?

Doplňuji:
Odcházím, až se rožnou světla, což je většinou ihned po konci filmu.

melanie

Na titulky počkám jenom chvilku.

Doplňuji:
Jako, ne že by mě titulky nějak moc zajímaly, ale čekám než se trochu uvolní uličky, když je tam nával, jak všichni odcházejí..

anonym

Vydržím do úplného konce pokaždé.

Chodím do kin kvůli závěrečným titulkům, zbožňuji je. Rád tam sedávám dlouho po ukončení promítání a žádám zopakování posledních 5 minut. Čtu si je i když jim vůbec nerozumím.

Coliffe

Na titulky počkám jenom chvilku.

Doplňuji:
Jak kdy. Obvykle vydržím, ale když jsou dlouhé, prostě odcházím. Nechci se rvát mezi lidma z kina a kámošky už chtěj stejně jít.

Poklička

Vydržím do úplného konce pokaždé.

Beny

Na titulky počkám jenom chvilku.

Pájo

Vydržím do úplného konce pokaždé.

lentri

Na titulky počkám jenom chvilku.

Doplňuji:
Většinou chci ještě zůstat ale všichni kdo jsou semnou uz chtej jit a ja pak pridu o ty takovy bonusovy zabery :/

Prosteja

Na titulky počkám jenom chvilku.

Olmann

Vydržím do úplného konce pokaždé.

Violetta

Vydržím do úplného konce pokaždé.

Adelexx

Na titulky počkám jenom chvilku.