zjentek

Kdy nejlépe sklízet kořeň kozlíku lékařského?

K přípravě tinktury. Aby byl vydatný na účinné látky.

Nejlepší odpověď
annas

Najdete v odkazu

Kořen kozlíku lékařského nasekáme na malé kousíčky, zalijeme slivovicí nebo vodkou a necháme 21 dní louhovat na slunném místě. Poté obsah přecedíme přes jemné plátýnko a přelijeme do tmavé skleničky s kapátkem. Tinkturu uchováváme při pokojové teplotě.

TIP: Užívejte 2 kapky ráno a 2 kapky večer.

Kořeny i oddenky se sklízí druhý rok, a to od září do října. V období před rozkvětem je obsah účinných látek nejvyšší. Oddenky opatrně očistěte ve studené vodě, ty větší můžete rozříznout na půl a sušte je na vzdušném místě při teplotách do 35 °C.

Podrobnosti v odkazech
https://www.go­ogle.com/sear­ch?client=fire­fox-b-d&q=Kdy+nejl%C3%A9pe+sk­l%C3%ADzet+ko%C5%99­e%C5%88+kozl%C3%AD­ku+l%C3%A9ka%C5%99sk%C3%­A9ho%3F

ackrolix

Goat's root, cut it into little pieces, pour plum or vodka over it and allow it to implant for 21 days in a bright spot. Then strain the items through a fine fabric and fill a dim glass with a dropper. We store the color at room tem.
Thanks.
<a href=„https:/­/ackrolix.co/“>Web Designing Company in Dubai</a>