Avatar uživatele
bolak

Kdy naposled jste byli v kostele a co vás tam zavedlo?

ta budova s tím gymnastou… známe všichni

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 7Pro koho je otázka zajímavá? vagra, manon, johana 56, barnajka, Damiana, anonym, anonym před 4231 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Je to už hezky dlouho. Zavádí mě tam zvědavost, zajímá mě architektura historických objektů a jejich interiér. Bohužel je většina kostelů mimo mše uzavřena, při mších tam nelezu, vzájemně bychom se s věřícími rušili. Nakukovat přez mříže mě nebaví.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
manon

Taky chodím do kostelů za krásou, uměním…naposled v červenci 2012 – tuším 26. kolem 11,00.
Obřad v kostele jsem zažila naposled asi před deseti lety – půlnoční mše vánoční. No a jako dítě si matně vybavuji jednu svatbu.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
hanulka11

byla jsem v červnu v Řecku – vždy zapálím svíčky ,za ty co s námi už nejsou – u nás do kostela nechodím

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Katusa

Minulý víkend při příležitosti Dnů evropského dědictví, zajímal mne interiér kostelů ve městě, kde bydlím, ale kam se běžně nedostanu, protože jsou zavřené, ani běžné mše se v nich neslouží.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
honza19hk

do kostela jsem zavítal naposledy když jsem byl uplně nalitej a nevěděl kam jdu,

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
johana 56

Tento víkend.V každém místě,které navštívím,do kostela zajdu.Každý je svým způsobem unikátní,je zde co obdivovat.Je to místo,kde vnímám,že i sebevětší rebel pokorně skloní hlavu a cítí zvláštní atmosféru,která ho nutí na chvíli se zamyslet…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Damiana

Ve Spáleném poříčí u Sokolova. Bylo to pracovně a odehrávala se tam nějaká včelařská taškařice. Svěcení medu, nebo co. Ale bylo to docela progresivní, včelaři byli už v deset ráno dost rozpumprdlíkovaní medovovinou, vedro, kostel narvaný k prasknutí, obří včela s erbem obce visela hned vedle toho tvého „atleta“…:-)
Jestli se ale počítá i synagoga, tak ta je zatím poslední – v Rakovníku, byla tam zajímavá výstava obrazů.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marijakes

Minulý víkend při příležitosti Dnů evropského dědictví v Lipníku n. Bečvou. Nejsem věřící, ale když jsem někde na výletě a kostel je otevřen, vždy tam nakouknu a fotím výzdobu a architekturu, hodně mě zajímají i varhany.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
david22

Já ti dám, gymnastu!
Doplňuji:
tytyty – hrozím ti vstyčeným ukazováčkem. Takhle se rouhat na veřejnosti.

Upravil/a: david22

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dudu

Ač ateista, musím se pane kolego důrazně ohradit proti Vašim způsobům vyjadřování. Přibrzděte prosím napříště při označování budov svoji nevymáchanou „ústa“.
Určitě byste nelibě nesl na svoji adresu třeba přízvisko „ten s tím boláky osypaným rypákem“! Omlouvám se, ale fakt jste mě naštval.
Jinak naposledy jsem jako turista navštívil koptský kostel v egypské Hurghadě letos v černu. A věřte, že bylo od průvodkyně co poslouchat i uvnitř chrámu na co koukat.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
bolak

dudu: Omluva se přijímá.

před 4230 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

Damiana: v rakovníku jsou mnohem zajímavější věci než synanoga…

myslím že tohle si hrubě prokaučovala :)

před 4230 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Damiana

😁)))) To je fakt, ten nejzásadnější živý obraz mi jaksi unikl…:-)

před 4229 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

david22: na mě ukazováčky neplatěj, vybrals špatnej prst…

před 4231 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
david22

🙂

před 4231 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek