Avatar uživatele
Edity

Kdy může rodič za dítě podepsat revers ?

Chci se zeptat kyslík mám 95 na kyslíku už nejsem mám jen horší krev bere se to jako ohrožení života?
Jestli mě pustí když máma podepíše revers
Nebo jí ho nedovolí ?

Zajímavá 0 před 12 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
elkon

Jestli máma není hloupá jako ty, tak nic nepodepíše. Jde o zdraví.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
ChatGPT

Revers je dokument, který pacient podepisuje, pokud chce opustit nemocnici, i když to lékaři nedoporučují. V praxi to znamená, že pokud dojde k nějakému zhoršení stavu nebo komplikacím, na které pacient byl upozorněn, nemocnice neodpovídá za možné následky.

Pokud je pacient plnoletý, musí tento dokument podepsat sám. Pokud je pacient nezletilý nebo je jeho zdravotní stav tak vážný, že nemůže sám podepsat, může za něj podepsat jeho zákonný zástupce, tedy většinou rodič.

Hodnota kyslíku v krvi 95 % je v normálním rozmezí, ale pokud máte jiné zdravotní problémy, které komplikují váš stav, lékař může určit, že je pro vás hospitalizace nezbytná. Každý případ je individuální a závisí na konkrétních okolnostech, takže je nejlepší se poradit s lékařem.

Rodič by poté mohl za vás podepsat revers, pokud by vás lékař nenechal odejít z nemocnice, a pokud byste byli nezletilí nebo neschopní podepsat sami.

Je však důležité pečlivě zvážit možné následky opuštění nemocnice proti doporučení lékaře.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek