plavacek

Kdy me prestane pronasledovat policie???

Zdravi; Zajimalo by me kdyz jsem hledany 'udajne, pro trestny cin kradeze ale niceho jsem se nedopustil kdy policie me prestane hledat??? a kdy zmyzim ze seznamu hledanych???Do telefonu jsem musel rici ze jsem se cinu dopustil a oni to pustily policii takze me kvuly tomu hledaj.byl jsem pod pohruzkou a vydirani donucen.Neverim policii.

Nejlepší odpověď
standa

Přemýšlel jsem jak na tuto otázku reagovat a napadlo mě, že odpovém na jednotlivé části textu:

„Zajimalo by me kdyz jsem hledany 'udajne, pro trestny cin kradeze ale niceho jsem se nedopustil kdy policie me prestane hledat???“

Standa:

  1. Policie vás nepřestane hledat
  2. Váš ´údajný´ trestný čin bude „zkoumán“ Policií a pokud se prokáže důvodné podezření, budete obžalován a následně souzen…teprve soud vás může odsoudit nebo zprostit viny

„a kdy zmyzim ze seznamu hledanych???“
Standa:
Až pomine důvod, že jste podezřelý ze spáchání trestého činu

„Do telefonu jsem musel rici ze jsem se cinu dopustil a oni to pustily policii takze me kvuly tomu hledaj.“
Standa:
Jak musel??? Proč jste se doznal?

„byl jsem pod pohruzkou a vydirani donucen.“
Standa:
Pokud byste mohl DOKÁZAT, že jste byl „vydírán“, tak to zažalujte…, jinak je to jen SLOVO, SLOVO…

„Neverim policii.“
Standa:
Hmm, ale to není moc podstatné pro řešení vašeho problému…