Macák123

Kdy koupit květiny?

Ahoj… Chci se zeptat… potřebuju koupit květiny a je to na nový rok (1.1. 2013) kdy bude otevřeno v květinářství?

Nejlepší odpověď
hanny 2

Kup je raději už 31.12.2012,protože na Nový rok bude asi všude zavřeno!

Další odpovědi
manon

Mám pocit, že bys našel supermarkety, které budou mit otevřeno i 1. 1., malá květinářství ale asi ne. Pokud kytky koupíš 31. 12., nech je ve tmě, dobře i v chladu a ve vodě samozřejmě taky :)
V nouzi největší můžou zafungovat benzinky, tam se taky dají leckde kytky koupit.

KratochKarel

Taky mám dobrou zkušenost s tímto online květinářství. Naposledy jsem nechal ženě poslat tady tu květinovou krabičku, tak měla velkou radost. Za sebe je doporučuju, protože vydrží fakt dlouho www.florea.cz/de­tail/krabicka-kvetin-ferryos-sampan-15x8cm

PeterkaO

Taky jsem dostal doporučení na květinářství a doporučuju kde můžu.

Habušenka

Květiny ti vydrží v dnešní době docela dlouho :) Já nakupuji květiny na florea.cz a tam ty květiny vydrží i 10 dní a jsou pořád stejně hezké, protože jsou dovážené přímo z burzy :)