mrblackwell

Kdy jste šli do práce po laparoskopické operaci třísel?

Zajímalo by mě kdy jste šli po laparoskopické operaci třísel do práce. Zajímá mě hlavně do práce s fyzickou zátěží, ale i zkušenosti s lehčí prací. Na to, kdy jít po operaci do práce, se doporučení různých lékařů docela dost liší. Proto se ptám Vás, kdo s tím mají osobní zkušenosti. To znamená kdy, a pokud to bylo brzo, jestli jste pak neměli nějaké problémy s recidivou. Rád bych šel do práce, ale zase nechci, aby se mně to brzo vrátilo a zase byl na neschopence + ta operace. Všem Vám předem moc děkuji za vaše osobní zkušenosti anebo vašich blízkých či známých.

Odpovědi
magorvkleci

Ivzez má pravdu.
Nicméně po první operaci jsem šel asi pátý den, bylo to dost na houby, protože mě nafoukli jak žábu, prej aby k tomu líp mohli a teda fakt to celejch pět dní bolelo. Pak mi to asi po pěti letech zase prdlo, mohl jsem si za to sice sám, ale ony obecně laparoskopicky udělaná kýla prý tolik nevydrží. Druhá strana, kterou mi dělali klasicky zvenku, drží fest. Tu první mi opravovali zase laparoskopicky v pátek a do práce jsem šel v pondělí a celkem v pohodě, když člověk v práci pohodlně sedí.

ivzez

Proč by se Vám měli lidé svěřovat s tím, že byli
na operaci třísel (nebo jakékoliv jiné operaci)?

Zdravotní problémy NIKDY nekonzultujte s neznámými lidmi
v internetu, konzultujte zásadně s lékaři, kteří znají Váš zdravotní stav.

Každý z nás se jinak hojí, každý měl před operací jiný výchozí stav.
A zkušenosti cizích lidí mohou často uškodit.
Třeba jenom tím, že se budete snažit rekonvalescenci urychlit (napodobit to,
co Vám napsal někdo neznámý, kdo na tom byl zdravotné celkově lépe)…

mrblackwell

Ivezi já nevím proč,asi se lidé svěřují i s těmi to věci na internetu. Takových lidí co se svěřují na netu jsou tisíce. A odpovědi beru samozřejmě orientačně a vím,že jsem každý jiný. Jinač jsem to konzultoval se třemi lékaři.Názory se liší. A jestli si tu kýlu neměl,tak se prosím nevyjadřuj,ale nejspíš honíš jak je vidět body. Prosil jsem lidi s touto zkušenosti.