Stříbrný

Kdy jste naposledy hráli s někým nějakou stolní hru, kde se háže kostkou?

Taky máte ve skříni, nebo jinde nějaké stolní hry - Člověče nezlob se, Dlouhý , Široký a Bystrozraký, a jiné, kde se háže kostkou a hráči postupují? Kdysi jsme to hráli, je to asi 20 let. Jinak každý sedí a ťuká do klávesnice. Nebo je to u vás lepší? Kdy jste co hráli?Vzpomenete si. Děkuji

Nejlepší odpověď

Zlatý

Nevzpomenu si, ale určitě to bylo někdy v minulém tisíciletí. Zrovna tak je to s kartami.

Další odpovědi:

Zlatý

Před pár dny. Hrajeme často, hrajeme rádi. Vyvádíme u toho excelentní kousky k zasmání. :-))

Zlatý

Naposledy o víkendu se synem - Brain box... pokud tedy nevadí, že se podle hodu kostkou nepostupuje, ale hod kostkou určuje na kterou otázku bude hráč odpovídat...
(los kartičky, 10s na prohlédnutí obrázku, pak hod kostkou a jedna ze šesti otázek na obsah obrázku)
(jinak něco člověkoidního, tuším hadi a žebřici, asi někdy před měsícem)

Zlatý

To už je řada let, 15 minimálně, byly to Dostihy a sázky. Pořád jsem prohrával, ale bavilo mě to.

Stříbrný

O víkendu. Hrál jsem s mamkou Dostihy a sázky. Já jsem byl také bankéř. Oba jsme měli nakoupeny dostihy a každý měl trénery. Nakonec mě mamka porazila, i když jsem měl dražší a lepší koně.

Zlatý

Teď v nedělijsem hrál naposled. Karty někdy v srpnu.

Zlatý

Minulý rok s přítelem postupku.

Zlatý

... asi tak před půlrokem ...

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Volný čas a hobby

Zlatý Drap 1217
Zlatý annas 1106
Zlatý quentos 922
Zlatý mosoj 595
Zlatý led 589
Zlatý marci1 572
Zlatý hanulka11 555
Zlatý Kepler 436
Zlatý gecco 433
Zlatý iceT 399

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.