Kelt

Kdy jste naposledy hráli s někým nějakou stolní hru, kde se háže kostkou?

Taky máte ve skříni, nebo jinde nějaké stolní hry – Člověče nezlob se, Dlouhý , Široký a Bystrozraký, a jiné, kde se háže kostkou a hráči postupují? Kdysi jsme to hráli, je to asi 20 let. Jinak každý sedí a ťuká do klávesnice. Nebo je to u vás lepší? Kdy jste co hráli?Vzpomenete si. Děkuji

Nejlepší odpověď
Kepler

Nevzpomenu si, ale určitě to bylo někdy v minulém tisíciletí. Zrovna tak je to s kartami.

Další odpovědi
marci1

Před pár dny. Hrajeme často, hrajeme rádi. Vyvádíme u toho excelentní kousky k zasmání. 🙂

Dochy

Naposledy o víkendu se synem – Brain box… pokud tedy nevadí, že se podle hodu kostkou nepostupuje, ale hod kostkou určuje na kterou otázku bude hráč odpovídat…
(los kartičky, 10s na prohlédnutí obrázku, pak hod kostkou a jedna ze šesti otázek na obsah obrázku)
(jinak něco člověkoidního, tuším hadi a žebřici, asi někdy před měsícem)

quentos

To už je řada let, 15 minimálně, byly to Dostihy a sázky. Pořád jsem prohrával, ale bavilo mě to.

Rokio

O víkendu. Hrál jsem s mamkou Dostihy a sázky. Já jsem byl také bankéř. Oba jsme měli nakoupeny dostihy a každý měl trénery. Nakonec mě mamka porazila, i když jsem měl dražší a lepší koně.

Drap

Teď v nedělijsem hrál naposled. Karty někdy v srpnu.

iceT

Minulý rok s přítelem postupku.

Mc Merkurion

… asi tak před půlrokem …