Avatar uživatele
Kelt

Kdy jste naposledy hráli s někým nějakou stolní hru, kde se háže kostkou?

Taky máte ve skříni, nebo jinde nějaké stolní hry – Člověče nezlob se, Dlouhý , Široký a Bystrozraký, a jiné, kde se háže kostkou a hráči postupují? Kdysi jsme to hráli, je to asi 20 let. Jinak každý sedí a ťuká do klávesnice. Nebo je to u vás lepší? Kdy jste co hráli?Vzpomenete si. Děkuji

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? marci1 před 1683 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Kepler

Nevzpomenu si, ale určitě to bylo někdy v minulém tisíciletí. Zrovna tak je to s kartami.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
marci1

Před pár dny. Hrajeme často, hrajeme rádi. Vyvádíme u toho excelentní kousky k zasmání. 🙂

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Dochy

Naposledy o víkendu se synem – Brain box… pokud tedy nevadí, že se podle hodu kostkou nepostupuje, ale hod kostkou určuje na kterou otázku bude hráč odpovídat…
(los kartičky, 10s na prohlédnutí obrázku, pak hod kostkou a jedna ze šesti otázek na obsah obrázku)
(jinak něco člověkoidního, tuším hadi a žebřici, asi někdy před měsícem)

Upravil/a: Dochy

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
quentos

To už je řada let, 15 minimálně, byly to Dostihy a sázky. Pořád jsem prohrával, ale bavilo mě to.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rokio

O víkendu. Hrál jsem s mamkou Dostihy a sázky. Já jsem byl také bankéř. Oba jsme měli nakoupeny dostihy a každý měl trénery. Nakonec mě mamka porazila, i když jsem měl dražší a lepší koně.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Teď v nedělijsem hrál naposled. Karty někdy v srpnu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

Minulý rok s přítelem postupku.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mc Merkurion

… asi tak před půlrokem …

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Volný čas a hobby