Questman

Kdy jsou vypláceny vánoční prémie? (pokud jsou)

Hledal jsem a nedohledal, možná je to hloupá otázka a je to jasné ale já v tom jasno nemám.
Pokud jsou ve firmě vypláceny vánoční prémie, jsou tyto součástí listopadové nebo prosincové mzdy nebo jsou dokonce vypláceny úplně jindy? (myslím pouze peněžní prémie, nikoli prémie ve formě dárkových balíčků, uzenin, vína atp.)

Nejlepší odpověď
Schluker

Pokud je to narokova premie (13. Plat), pak to bude ukotveno v pracovni nebo kolektivni smlouve. Pokud to je nenarokova premie, pak to zalezi na zamestnavateli, jak se on rozhodne. Tzv vanocni premie jsou obvykle vyplaceny s listopadovou vyplatou, tedy v prosinci.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.