z2341965

Kdy ji mám pozvat na rande?

Ahoj, seznámil jsem se teď s jednou holkou zatím jsme se viděli 2×, ale je celkem hezká, mluvili jsme spolu jenom trochu, (protože jsme byli jako vždy s přáteli někde posedět a ona tam přišla), ale když už tak jsme se i zasmáli a celkem jsme si rozuměli. Mám ji někam pozvat? Mám celkem strach, že když ji někam pozvu tak odmítne a mám s ní a ještě a s kámoši jet za měsíc na dovolenou na 10 dnů (v jednom autě navíc) a nechci, aby to tam pak bylo divný. A na druhou stranu se bojím čekat měsíc, aby ji někdo neoslovil dřív než já a ona s ním třeba začala chodit…

Odpovědi
Tw!st

Podle mě ještě než odjedete na tu dovolenou. Kdyby si s tím čekal až po dovolené, tak byste se tam mohli až moc skamarádit. A to mi věř, že nechceš být kamarád holky, kterou chceš.
Je větší šance že s tebou na rande půjde teď, když se ještě tolik neznáte, než až budete kamarádi.

Malvína

A víš skutečně co chceš? Tvá předešlá otázka, stará asi půl hodiny, mluví o něčem jiném.. Nejlepší by bylo, utřídit si v sobě myšlenky.

autacek

Oslov jí hned, to že odmítne ještě nic neznamená, pořád budeš mít šanci na té dovolené 😉. A když ne, budeš to mít hezky rozjeto.

dubraro

Co nejdřív. Riziko odmítnutí musíš podstoupit tak jako tak.