Maniak658

Co mám dělat když chci holku pozvat na rande ???

Nejlepší odpověď
annas

Zkusít si přečíst i další rady. Otázka se pravidelně opakuje – viz modrá lišta.

http://www.od­povedi.cz/vyh­ledat?ie=UTF-8&cx=01759792­7737963345235%3Alv-gxwjxnxe&cof=­FORID%3A11&ci=­&q=pozvat+hol­ku+na+rande&sa=Vyh­ledat#1265

Další odpovědi
hanulka11

Co asi, musíš jí to říct.

olda12

Použi fintu jakou použil můj kamarád,ale je výřečnej jak vopica a dokáže si dělat sám ze sebe srandu,já osobně bych na to neměl.. sedíme na baru v tom si neznámá kráska přišla pro cigarety a vtom on jí říká,hele poslouchej mě: mám ho sice krátkýho,ale zato hrozně tenkýho,tak jestli chceš tak tě o tom večer přesvědčím,co ty na to??řekl to naprosto vážně,ona se začla smát a říká, ne nepotřebuju přesvěčovat já ti věřím,on, to takhle jako důvěřuješ cizím lidem?Tak já ti řeknu ještě jednu věc,doma mám ferrari a lamborghini,vě­říš??ona moc ne,spíš vůbec,on a abys věděla že nejsu žádnej žgrt tak ti půjčím lambo na celej den,ona nemám řidičák,on to nevadí v mým pokoju nemusíš dodržovat vyhlášku,smích,v t­om jsem vyklidil pole a jak to dopadlo??tak že ráno odcházela od něho

BurTon

Vymluv se třeba na to, že potřebuješ vysvětlit nějakou látku ze školy… (sice ted o prazkách se tom nehodí, ale budiš)
Nebo sní zajdi na zmrzlinku :))

Kerynka

Napiš jí jestli by stebou někam někdy nezašla a hotovo :) určitě půjde