Avatar uživatele
Maniak658

Co mám dělat když chci holku pozvat na rande ???

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? hanulka11 před 4671 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Zkusít si přečíst i další rady. Otázka se pravidelně opakuje – viz modrá lišta.

http://www.od­povedi.cz/vyh­ledat?ie=UTF-8&cx=01759792­7737963345235%3Alv-gxwjxnxe&cof=­FORID%3A11&ci=­&q=pozvat+hol­ku+na+rande&sa=Vyh­ledat#1265

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
hanulka11

Co asi, musíš jí to říct.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
olda12

Použi fintu jakou použil můj kamarád,ale je výřečnej jak vopica a dokáže si dělat sám ze sebe srandu,já osobně bych na to neměl.. sedíme na baru v tom si neznámá kráska přišla pro cigarety a vtom on jí říká,hele poslouchej mě: mám ho sice krátkýho,ale zato hrozně tenkýho,tak jestli chceš tak tě o tom večer přesvědčím,co ty na to??řekl to naprosto vážně,ona se začla smát a říká, ne nepotřebuju přesvěčovat já ti věřím,on, to takhle jako důvěřuješ cizím lidem?Tak já ti řeknu ještě jednu věc,doma mám ferrari a lamborghini,vě­říš??ona moc ne,spíš vůbec,on a abys věděla že nejsu žádnej žgrt tak ti půjčím lambo na celej den,ona nemám řidičák,on to nevadí v mým pokoju nemusíš dodržovat vyhlášku,smích,v t­om jsem vyklidil pole a jak to dopadlo??tak že ráno odcházela od něho

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
BurTon

Vymluv se třeba na to, že potřebuješ vysvětlit nějakou látku ze školy… (sice ted o prazkách se tom nehodí, ale budiš)
Nebo sní zajdi na zmrzlinku :))

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kerynka

Napiš jí jestli by stebou někam někdy nezašla a hotovo :) určitě půjde

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek