zjentek

kdy je pozdní snídaně a kdy brzký oběd?

..a kdy je pozdní oběd a kdy brzká snídaně? :o

Nejlepší odpověď
anonym

To já mám někdy spíš problém odlišit od brzké snídaně pozdní večeři…
😉

Další odpovědi
Nevíteto?

Brzká snídaně může být třeba v 5 ráno a pozdní snídaně může být třeba v 11 (brunch, taky jako brzký oběd) a pozdní oběd může být třeba v 16 hod. 🙂

Nazdar Bazar

Kdykoli krom času k snídani a obědu.

štamgast

To záleží kdy kdo vstává-pro někoho je pozdní snídaně v deset, pro jiného v osm; brzká oběd v jedenáct nebo třeba v jednu.

Pro mě osobně je pozdní snídaně od deseti hodin nahoru a brzký oběd do dvanácti hodin.

Polivka

To asi záleží na tobě…vyřeš toto dilema názvem Brunch:-)