peterd108

Kdy dostanu pozvánku k maturitě?

Přihlásil jsem se k nepovinné maturitě z matematiky Matematika+. Nevíte, kde mám sehnat pozvánku k maturitě z Matematiky+? Žádný email mi nepřišel, potřebuji kopii pozvánky kvůli přihlášce na VŠ. Děkuji.

Nejlepší odpověď
annas

Zeptejte se na škole, kterou navštěvujete. Určitě vám j přihlášku dají na sekretariátě, pokud ji potřebuje jako přílohu k příhlášce.

Ve škole přece vědí více než my zde. Některé školy posílají přihlášky mailem., jinde doporučeným dopisem.

Ve škole vám určitě řeknou víc, než se dovíte zde.