Lgee

Kdy čekat zásilku?

Napsali mi na mail že zasilku odeslali prepravci, prepravce mi nedorucil zadnou sms o pribliznem datu dodani, to ted mam 24 hodin denne byt ve strehu?

Odpovědi
elkon

Proto ti pošlou zprávu, abys nemusel být ve střehu. Až to bude, tak se to dovíš.

Justin1

To asi ne. Přepravce by měl poslat SMS, až zásilku zařadí do doručování pro nějaký konkrétní den. Měl bys dostat SMS den předem nebo ráno v den doručování.

nyjono

Proč bys měl být nonstop ve střehu? Nechápu.
Prostě počkáš na zprávu od přepravce a pak se podle toho zařídíš.