odpomass

Kdy budeme letos bruslit na rybníku?

Zabruslíme si tuhle zimu vůbec venku, na rybníku (nádrži,…)?
Doplňuji:
Jaké jsou stavy ledu na rybnících u Vás (v Česku)? …

Nejlepší odpověď
bolak

Tenhle víkend už to půjde!

V neděli můžete vyrazit.

Jinak předpokládám že ta otázka je spíš recese, vzhledem k tomu co si mně napsala před 2 dny ktý mojí :) > http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/kdy-jste-naposledy-objevili-ameriku

Další odpovědi
pierrpierr

Tenhle víkend už to půjde!

Doplňuji:
My už teda bruslíme 🙂

mirlin

Jiná, prakticky irelevantní odpověď ;)

Doplňuji:
U mě hrajeme hokej každý den , od ledna není už roky lepších podmínek.Pravda je ,že tento týden ta inverze dělá velké potíže se škrábáním v krku.

anonym

Jiná, prakticky irelevantní odpověď ;)

To jako my dva ?! NIKDY!

P.S. Špatně položená otázka !
Doplňuji:
U nás, v Česku, jsou rozdílné stavy rybníků. Zbytečná doplňující otázka ze strany tazatele.

anonym

Jiná, prakticky irelevantní odpověď ;)

odpomass: máš bílé boty a brusle s vroubky nebo kanady? :))

Drap

Jiná, prakticky irelevantní odpověď ;)

Hned, jak dostatečně zamrzne.

Funna

Jiná, prakticky irelevantní odpověď ;)

až naprší a zmrzne…

Sopka

Jiná, prakticky irelevantní odpověď ;)

Doplňuji:
a jen tak pro jistotu , kým tedy vlastně jsi ať vím ,byl překlep v případě muže , nebo ženy.

Prosím odpověz ,neboť nerad bych bodoval nebo dostával bod od nevyhraněné osobnosti.To nemusím zvládat.

Děkuji

anonym

Jiná, prakticky irelevantní odpověď ;)

Doplňuji:
Neumím bruslit na žádných bruslích, tak je odpověď jednoduchá. Navíc u nás v Kladrubech nad Labem ani žádná vhodná vodní plocha není.

odpomass

Brusle mám nové, bílo-stříbrné, tak bych je ráda vyzkoušela. Ale jde o kvalitu ledu…

anonym

🙂

mirlin

otázka na bolaka , opravdu mne zajímá odkud píšete , protože vaši odpověď vůbec nechápu.
nechci vás ovšem nijak přivádět do akcí „podpásovek“,jak jsem se často od vás dožil.

bolak

Sopka: Píšu ze svého počítače (překvapivě). Podpásovky jsou má specializace :)

mirlin

…ale jinak tato otázka nemá opravdu smysl a souhlasíms Dr.Banem , je špatně položená /hloupá/.

PS: mrzne a ptát se jestli jsou zamrzlé rybníky je přinejmenším naivní.

odpomass

  • Oni ale nejsou zamrzlé všude na takovou úroveň, aby se na nich dalo bruslit
  • Otázka je položena dost jasně
  • Jestli se ti zdá tato otázka hloupá, tak tady asi moc často otázky nečteš…

mirlin

samozřejmě,nap­říklad na Lipně je zatím pouze připravená pro bruslaře menší plocha a ani automobily nemohou přejet z Planý na opačný břeh.

a prosím

odpomass nenapadej mě jak a v jaké intenzitě zde čtu otázky /jsi jinde/.

odpomass

Ono Lipno a malý rybník jsou velké rozdíly, co do zamrzání ledu. Já byla včera u našeho vesnického rybníku a led pevný nebyl, proto se ptám…

mirlin

tu si žena......

odpomass

Já napadal jen tvůj „/hloupý/“ příspěvek… //

mirlin

tu zase muž…

tak s kým mám tu čest /eunuch/.....

bolak

lidé tvrdí že uživatel mirlin a uživatel sopka jsou tatáž osoba, co je na tom pravdy? :)

anonym

Nemám – li důkaz, nemůžu soudit!

anonym

To bude ten, no ten v sukni!

anonym

Moje thajská manželka tvrdí, že na velikosti penisu nezáleží, ale stejně bych byl raději, kdyby ho neměla!

odpomass

Říká ti něco překlep /mysli někdy/? Jinak argumenty, aby u tebe člověk pohledal /demagog/ …

anonym

Jo překlepů mám neurékom a jsem dost za ně kárán odborníkem na slovo vzatým.