Zlatý

Kdy jste naposledy objevili Ameriku?

..třeba že slovo hemenex je vlastně čistej překlad z anglického "ham and eggs", nebo proč měsíc není planetou, že lichokopytníci mají lichý počet kopyt, nebo že čtverec je v podstatě obdélníkem...

Kdy naposledy se vám něco podobného stalo? Spatření čehosi nového a neuvěřitelného u něčeho co jste si mysleli že dokonale znáte a že už vás na něm nic nemůže překvapit? Náhlé procitnutí mysli a pochopení podstaty věci?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Při našem nedávném pobytu v Egyptě, kdy jsme byli nuceni docela vydatně preventovat jsem zjistil, že moje babča se i při své šedesátce stále velmi ráda mazlí. Po počátečních úhybných manévrech a replikách jako "ruce pryč ty jeden chlýpný staříku", posléze opět vrněla jako koťátko...

Další odpovědi:

Pokročilý

Když jsem si naivně myslela, že všechny zbytečné otázky už tu byly položeny a nedá se vygenerovat žádná další... ;)

Diskuze k otázce

anonym

Když jsem si naivně myslela, že všechny zbytečné ODPOVEDI už tu byly položeny a nedá se vygenerovat žádná další... ;) -iv-

Zlatý
Zlatý

bolak

odpomass: to není tak úplně to na co sem se ptal, je vidět že se ve zbytečnejch otázkách ještě zcela neorientuješ :)

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4395
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2269
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1519
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1426

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.