mojaa

kdy bude na nově chodit tisíc a jedna noc nevíte ?

Nejlepší odpověď
Drap

Takové blbosti zde nikdo neřeší, napiš si nebo zavolej Nově !

Další odpovědi
DusanOrlik

Nedávno jsem se díval na Volejte Novu,kde řekli,že Tisíc a jedna noc mají v plánu vysílat tento rok,myslím že v půlce roku 2013.Jinak pokud máš TV DOMA,tak určitě sleduj! Od včerejška 7.1.2013 ddávají na TV-DOMA Tisíc a jedna noc od 21:25 a opakování další den ve 12:50,viz zde:http://www.you­tube.com/watch?v=U­AMcAsaH65E Jinak fakt bezva seriál !! :)

mojaa

no do novi jsem napsala a uvídím jestli mi odpoví v televizi