(O_o)

Kdy bude americky obrneny konvoj v Bohumine?

Zdravim docetl jsem se ze nejaka trasa obrnenych vozidel projede pres Bohumin. Chtel bych se na nej podivat kde na jakem miste by mohli byt a v kolik?

Nejlepší odpověď
gecco

😁
´Obávám se´, že přesná trasa a přesné časy nebudou natolik zveřejněny…
Ba – dokonce bych spíše očekával i zastírací manévry.

Další odpovědi
scratcher92

Nejpřesnější údaj, co jsem našel, ukazuje 30.3. – za dva týdny. Přesný čas jsem nenašel a myslím, že ani neexistuje. Pro více podrobností zkus tohle: http://tn.nova­.cz/clanek/ame­ricka-armada-v-cesku-tudy-pojede-vojenska-kolona-mapa.html

arygnoc

len aby to nebolo tesne pred ruskými, konvojmi.
pár obrnencov v európe má byť demonštrácia sily?

už chápem, prečo nebolo putina týždeň vidieť – dostal nekontrolovateľný záchvat smiechu nad nato.

;-Q

da ny

Pojedou přes Harrachov, Náchod a Bohumín. Potáhnou na Prahu a Rozvadov.
Zde mapka se 3 trasami:
http://www.ces­katelevize.cz/ct24/do­maci/304926-americky-konvoj-projede-ceskem-po-trech-trasach-celkem-118-vozidel/

Tak asi 29…(?)
Doplňuji:
„Cvičení nazvané Nobel Jump se uskuteční od 7. do 10. dubna v Nizozemsku a České republice.“
http://www.ces­katelevize.cz/ct24/sve­t/304513-v-dubnu-se-u-nas-uskutecni-cviceni-novych-sil-nato/

marci1

Tipla bych si, 29. března. „Hranice Česka překročí 29. března a opustí je 1. dubna.“ Kdo ví, jak to nakonec bude. 🙂

http://zpravy­.aktualne.cz/do­maci/ceskem-projede-konvoj-americka-armady-ma-mit-az-120-vozu/r~bc67532­4cbe911e485d7002590604f2­e/

(O_o)

Urcite na 100% bude tady je clanek z idnes.cz: Do Česka přijedou přes Bohumín, Náchod a Harrachov
Ministerstvo obrany uvedlo, že Američané podle předběžného plánu překročí hranice na třech místech – v Bohumíně, Náchodě a Harrachově. Kolony budou rozděleny do několika proudů, které pojedou v časových rozestupech, aby co nejméně zatížily dopravu. Přesouvat se budou hlavně po dálnicích.

Bohumínská kolona má projet od Ostravy k Vyškovu a nocovat v areálu Vojenské akademie. Náchodská kolona přenocuje v areálu 14. pluku logistické podpory v Pardubicích. Harrachovská kolona přespí v Liberci v kasárnách pluku místních chemiků.

gecco

No – uvidíme…
😉