Kamionacka09

Kdo z uzivatelu uz tu dlouho nebyl a treba vam i chybi?

Nejlepší odpověď
mosoj

Do háje když to tady čtu, nedělejte z toho sociální web. Hodnotnou otázku už dlouho nepamatuju.

Další odpovědi
bolak

Kamionacka09: admin

mosoj: Jednou z prvních věcí, nad kterýma sem se tu jako nováček pozastavoval, bylo: proč jsou bodované i otázky z kategorie ZÁBAVA, za což jsem byl setřen a bylo mi doporučeno abych se přizpůsobil, tak tady máš důvod. Když se dá nejvíc bodů vytlouct na otázkách ze zábavy a gratulacích, tak se to tu jima prostě bude hemžit, zvykni si na to. Naproti tomu když někomu odpovíš na počítačovou nebo ryze technickou otázku, které rozumí jeden člověk z tisíce, tak ti za ní nikdo víc jak bod nedá, protože nikdo nemá tušení jestli slovo jako superheterodyn vůbec existuje. Na tomhle jsou odpovědi prostě postavený, jediný co by možná šlo, tak přidat možnost aby se otázky z kategorie ZÁBAVA A AKTUALITY na hlavní stránce vůbec nezobrazovaly a byly až někde stranou. To by ale musel „někdo“ něco začít dělat, čímž se dostávám k mé první odpovědi a tím pádem i otázka Kamionacky09 zničehonic získává díky mě na hodnotě :)

arygnoc

ja som tu už fakt dlho nebol a … chýbalo mi to.

komu chýbali moje uštipačné (jízlívé) odpovede, tomu sa ospravedlňujem.

dovolím si týmto všetkých známych pozdraviť.

prebehnem , čo sa tu deje a vzápätí sa zapojím.

ako vidím, kabátik je nový (aspoň pre mňa).

hm, hm, ten ,môj ksichtík to nenačíta a nenačíta.

ReHu

Bumbes
Doplňuji:
A také Miroslavst a rynek878.

bobánek

Jahoda nebo Miroslavst

GM

Je jich celkem dost, ale nejvíc mi chybí miroslavst.

anonym

Me chybi Barnajka, Berusinka , Deli … Ajtak , Casey ..Znáte návod na přežití konce světa?
a bolaku , musite pokladat takove hodnotne otazky jako napr. mosoj :
Znáte návod na přežití konce světa? 🙂
To jsem se ted pobavila nad tema hodnotnyma otazkama. 🙂
P.S. Pripadne nadavky, vyhruzky sem do diskuze. Vratim se odpoledne. 🙂 -iv-

Sůwa

pro >bolak< :
na téma znovuzavedení nebodované rubriky jsem uděla minulý týden anketu a bylo na ni 25 reakcí + nějaké palce. Link jsem poslala adminům serveru a co se stalo? NIC !!! Ani řešení, ani odpověď.

arygnoc

pokiaľ sa dobre pamätám, nič nového.
už sa nedivím ničomu.