Kdo vydá potvrzení o studiu pro potřeby MHD jestli se maturuje až v září? Jsem studentkou SŠ až do vydání mat.vysvědčení

Nejlepší odpověď
annas

Na prvmí otázku reagovala Berušinka. Na druhou vkládám odpověď.

V případě neúspěšné maturity a povolení opravné zkoušky, odkladu zkoušky nebo jejího opakování je dítě žákem střední školy do konce školního roku, v němž mělo studium ukončit, tj. do 31.8.

Zdroj: http://www.pod­nikatel.cz/clan­ky/sleva-na-dite-a-studenta-nizsi-dane/

Další odpovědi
Berušinka

Škola, ale ta má upravený provoz, nejlepší je podívat se na stránky školy nebo si tam zavolat.
Studentkou jste pořád – i přes prázdniny, nevím jestli ještě v září, ale teďka určitě.

A na co to potřebujete? Dyť už je půlka měsíce v čudu =)