Mili @

Kdo všechno si vzal zítra volno?

Když je ten pátek po svátku…
A co budete podnikat?
Doplňuji:
No tak teda ať se vám v té práci daří!

Nejlepší odpověď
anonym

já volno nemám budu muset do práce,ale naštěstí jen na chvilku,bude to jen papirování tak celkem vklidu

Další odpovědi
Miroslavst

Já, já, já.
A co budu podnikat nevím. budu se válet a vzpomínat na lidi co pracují :D

hanulka11

mám normální pracovní den

dagry

Já mám volno zítra taky, tak snad si ten den hezky užiju jak dnes 🙂

GM

Zítra si ještěbudu užívat jeden z posledních dnů neschopenky.

quentos

třeba já, budu balit (tedy ne ženy, bohužel jen zavazadla), chystám se na víkend do Prahy na turnaj, poslední před mistrovstvím, upevnit si pozici v kvalifikaci

oskar

Musím pracovat povinosti volají.