Spiritus

Kdo se tu nedávno

ptal jestli je normální,když nepřijdou všechny hlasovací lístky?Vím totiž pro něj už odpověď!:)
Doplňuji:
odpověď stojí v hlasovacích lístcích->hned na prvním lístku dole-dstavec Hlasovací lístky:Pokud některá pol. strana neo pol. hnutí nepodala kandidátní listinu ve všech volebních krajích,je v daném volebním kraji toto číslo neobsazeno-proto není celá číselná řada v obálce

např.:já jako v karlovarském kraji nemám lístek ani číslo pro Moravany…

Odpovědi
GangstaHelper

Docela mě zajímá Vaše odpověď http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/mate-kompletni-volebni-listky

kupkina

Jsou strany, které nemají kandidátky v celé republice, ale pouze v některých krajích. Takoví jsou třeba Moravané, pokud bys je chtěla volit, musela by sis vyřídit voličský průkaz a jet hlasovat do nějakého z moravských krajů.