Bronzový

Máte kompletní volební lístky?

Asi týden máme doma lístky a až dnes jsme si je chtěli pročíst.Překvapilo mě,že některá čísla chybí.Prostě mám lístky číslo 1 a pak až 6 a pak chybí ještě pět.Manželovi chybí zase jiné.Kdo dává lístky do obálek?Vím,že si v sobotu můžeme vyzvednout jiné,ale docela mě to zaskočilo.
Doplňuji:
Přijde nám to jako nenápadná cenzura.Hlavně,že ČSSD,ODS, TOP 09.SZ a ostatní větší strany nechybí.Nenapadlo by mě počítat nebo jinak kontrolovat lístky,ale v televizi zrovna běžel spot od České národně sociální strany(nebo tak nějak)a jejich lístek zrovna nemám.No nebudu to řešit.....

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Ještě bych předchozí odpovědi doplnil o info, že sady lístků se mohou lišit, ale JEN v odlišných krajích.

A to proto, že některé politické strany v některých krajích kandidátky nesestavily, takže logicky v této sadě bude daný lístek chybět.

Další odpovědi:

Zlatý

Já jsem kompletní volební lístky dostala včera do schránky a mám je všechny.

Zlatý

Volební lístky jsem do chránky dostala minulý týden a mám je kompletní. :-)

Bronzový

Nehledejte v tom úmysl, prostě ten, kdo to balil to udělal blbě. Pokud vám volební lístky chybí, ve volební místnosti můžete nafasovat nové. Šťastnou volbu!

Zlatý

Pokud máte v obálce volební lístek, který se vám hodí, nedal bych nic najevo a hlasoval bez toho, abych žádal novou sadu. Pokud však chybí lístek nebo lístky té strany, u které uvažujete, vyzvedl bych si jiné a důrazně na to upozornil volební komisy, jelikož aby to bylo ve dvou případech minimálně (vy a manžel), je divné.

Bronzový

Přesně tak ve volební místnosti jsou všechny k dispozici.

Při minulích volbách prý někdo odkupoval lístky někde v Chánově za 50kč a nechal jen ty s ODS.

Diskuze k otázce

Bronzový

martina1

Ten lístek který chci použít mám.

Zajímavé otázky v kategorii Právo a zákony

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Právo a zákony

Zlatý Drap 1812
Zlatý standa 1247
Stříbrný ivzez 668
Zlatý mosoj 657
Zlatý gecco 480
Zlatý led 453
Zlatý zzzzz 450
Zlatý Michal Kole 436
Zlatý marci1 388
Zlatý arygnoc 385

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.