Avatar uživatele
Rokio

Kdo se špatně zachoval v této situaci? Kdo porušil pravidla etikety?

Když jsem šel dnes z práce, šel jsem po pravé straně chodníku, který byl široký asi čtyři metry. Naproti mě šla dobře vypadající blondýna ve středních letech po levé straně. Těsně před srážkou jsem se zastavil a řekl jsem s dovolením. Žena s blonďatými vlasy to pochopila a obešla mě. Kdybych uhnul, podporoval bych chaos bez pravidel.

Za zmínku stojí skutečnost, že jsem byl dnes v práci přesčas, takže jsem byl unavený a navíc jsem tělesně postižený (vlastním TP kartu) a nemohoucí. Kromě toho mám mentální (vývojové) postižení mozku.

Psychózu ve zdravotní kartě už nemám. Jsem v dlouhodobé remisi (trvá mnoho let).

Žena vypadala zdravě a nebyla ani stará. Nebyla slepá, hluchá, neměla tělesnou vadu a duševně byla na tom daleko lépe než já.

Předem vám děkuji za odpověď a přeji vám hodně zdraví a pěkné léto!

zdroj obrázku: pixabay.com

Zajímavá 0 před 1353 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
ivzez

ty Rokio si se zachoval špatně

ty, Rokio, …

Rokio,
přestaň už s těmi sebestřednými otázkami!
Etiketu jsi porušil ty.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

ty Rokio si se zachoval špatně

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

jiná odpověď

Děkuji za Vás.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Rokio

ivzez: V čem konkrétně jsem se zachoval špatně? Jak jsem porušil etiketu? Podle etikety se má chodit po chodníku, a to vždy po pravé straně.

před 1352 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
ivzez

Jestli ti to nedochází,
je zbytečné zde takové otázky pokládat.

před 1352 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Rokio

ivzez: Mně to vážně nedochází, a to nejsem blázen, i když jsem duševně nemocen (blázni si neuvědomují, že mají něco s hlavou). Můžeš mi to prosím vysvětlit? Byl bych ti vděčný.

před 1352 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
ivzez

Představ si, že to nějaký Rokio2 udělá tvé mamince…

před 1351 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek