Rokio

Kdo se špatně zachoval v této situaci? Kdo porušil pravidla etikety?

Když jsem šel dnes z práce, šel jsem po pravé straně chodníku, který byl široký asi čtyři metry. Naproti mě šla dobře vypadající blondýna ve středních letech po levé straně. Těsně před srážkou jsem se zastavil a řekl jsem s dovolením. Žena s blonďatými vlasy to pochopila a obešla mě. Kdybych uhnul, podporoval bych chaos bez pravidel.

Za zmínku stojí skutečnost, že jsem byl dnes v práci přesčas, takže jsem byl unavený a navíc jsem tělesně postižený (vlastním TP kartu) a nemohoucí. Kromě toho mám mentální (vývojové) postižení mozku.

Psychózu ve zdravotní kartě už nemám. Jsem v dlouhodobé remisi (trvá mnoho let).

Žena vypadala zdravě a nebyla ani stará. Nebyla slepá, hluchá, neměla tělesnou vadu a duševně byla na tom daleko lépe než já.

Předem vám děkuji za odpověď a přeji vám hodně zdraví a pěkné léto!

zdroj obrázku: pixabay.com

Odpovědi
ivzez

ty Rokio si se zachoval špatně

ty, Rokio, …

Rokio,
přestaň už s těmi sebestřednými otázkami!
Etiketu jsi porušil ty.

Drap

ty Rokio si se zachoval špatně

anonym

jiná odpověď

Děkuji za Vás.

Rokio

ivzez: V čem konkrétně jsem se zachoval špatně? Jak jsem porušil etiketu? Podle etikety se má chodit po chodníku, a to vždy po pravé straně.

ivzez

Jestli ti to nedochází,
je zbytečné zde takové otázky pokládat.

Rokio

ivzez: Mně to vážně nedochází, a to nejsem blázen, i když jsem duševně nemocen (blázni si neuvědomují, že mají něco s hlavou). Můžeš mi to prosím vysvětlit? Byl bych ti vděčný.

ivzez

Představ si, že to nějaký Rokio2 udělá tvé mamince…