zjentek

kdo půjde na „záchytku“?

..když nějaká soukr. firma poleze určitým lidem do kompjůtrů skrze síť a různý app. a bude mít tohle konání posvěceno bezpečnostníma složkama, kdo to pak odskáče, až se ukáže, že jejich oprávnění nebylo pověřeno kompetentními úřady, složkami a organizacemi?

Odpovědi
Fyzik

Bezpečnostní složky jsou kompetentní úřady, právní systém s nimi počítá a schvaluje je v takové formě, v jaké jsou. A pozor, záchytka je místo, kde se schovají ožralové, aby vystřízlivěli a neohrožovali ostatní. :)