12kolemjdouc

Kdo nesouhlasi s Teslou?

Nemusis snad hledat zivot na jine planete. Naplnit te muze zivot na Zemi. Prijde mi stupidni ze vsichni delaji z planu Tesly takovou velkou vec. Naopak mi to prijde stupidni ze do toho investuji energii, cas a penize a jeste za to sklidit potlesk kdyz naplneni najdes jednoduse uz jen pri sexu. Jak muzes obdivovat Teslu za stupidni vec?

Odpovědi
_Bůh_

O mrtvých jen v dobrém.

zjentek

Myslím, že světový řád určují potomci těchtýž lidí, kteří nechali N. T. agenty zabít a posbírat mu v bytě dokumentaci, aby ji „chránili“ a vytáhli ze šuplíku a zrealizovali v TU SPRÁVNOU chvíli. A ta je teď, no. Světová ekonomika je na konci svých sil a obelhávat hověz se nedá donekonečna, bohužel. );

(N. T. prý také před „smrtí“ přišel na to, jak si doma může snadno vyrobit energii každý sám, tak uvidíme, čím nás prozápadní světovláda překvapí. Už se těším… já TOTIŽ rozhodně nejsem z těch kdo by tady a teď provolával VIVAT Putin.)