Peter Kus

Kdo natočí živý záznam z koncertu amatérské hudební skupiny?

Odpovědi
gecco

Co je „živý záznam“??? – tím je myšleno, že kapela není mrtvá, případně že na koncertě není zábava jako v márnici či na pitevně???
😉
No – každopádně bych doporučil, aby bylo natáčení svěřeno kameramanovi ( https://www.go­ogle.cz/webhp?sou­rceid=chrome-instant&ion=1&es­pv=2&ie=UTF-8#q=kameraman+nat%C3%A­1%C4%8Den%C3%AD – vyber si podle místa či podle domluvy), případně několika kameranům spolupracujícím (sestřih více pohledů)…

KurtN

Pokud myslíte „živý“ live přenos, nebo záznam na více kamer (možno s režií), zkuste moviefactory.cz

Zdroj: moviefactory.cz