Bobra

Kdo napsal dílo : Jejich veličenstva pyramidy

Upozorn´uji,že tato otázka není do školy :) nenapdalo mě ale do jaké jiné kategorie jí zařadit

Nejlepší odpověď
annas

Hanulka vyhledala, i když místo na Odpovědi stačilo zadat název do Google a odpověď jste měla hned.

https://www.go­ogle.cz/search?sou­rceid=navclien­t&hl=cs&ie=UTF-8&rlz=1T4GGLL­_enCZ387&q=Je­jich+veli%C4%8Den­stva+pyramidy

Další odpovědi
hanulka11

Autor je Vojtěch Zamarovský. Jejich veličenstva pyramidy jsou pozváním do starověkého Egypta: k podrobné a nezřídka i dobrodružné prohlídce skutečných „kamenných zázraků na Nilu“ a zároveň nejstarších monumentálních staveb na světě
Doplňuji:
ano chtěla jsem jí to napsat, jen jestli ví co je vyhledavač …asi ne:D:D:D

anonym

Doplním jen reakci na podotázku:
Co takhle rubrika Literatura v sekci Kultura a společnost?