Kepler

Kdo může za zašpuntování Suezu?

A je to venku – může za to Otík!

Nejlepší odpověď
Emefej

Může za to opozice.

Další odpovědi
marci1

No teda. Po žních půjde k Turkovi! 🙂

Nassin

Neštěstí je zažehnáno: https://roumin­g.cz/roumingShow­.php?file=Konec­ne_spravna_techni­ka.jpeg

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Kepler

Nassin: 🤣 Konečně správná technika: Putin na Medvěd(ěv)ovi!

Nassin

Kepler tvoje slova v nějaké otázce:
To je taky pravda. Zdá se, že inteligentnější část uživatelů ztrácí čím dál víc na svém zastoupení zde.

Lukas27

Chyba v matrixu

Pepa25

marci1: raděj ne, tam by mohl pro změnu ucpat Bospor 😉 To také není sranda: „Při proplouvání musí každá loď 12krát prudce změnit kurz. V letech 1953–2002 zde bylo 461 lodních nehod. K největšímu neštěstí došlo v 14. března 1994, kdy kyperský tanker Nassia přepravoval z Ruska do Itálie 56 000 tun ropy. V severní části průlivu se střetl s lodí Ship Broke a do moře se dostalo 20 000 tun ropy. Při nehodě zemřelo 28 lidí. Ropa hořela pět dní, způsobila ekologickou katastrofu a Bospor musel být uzavřen.“