Avatar uživatele
zdeny

Kdo maže otázky a co bylo na mojí otázce špatného , nechápu ?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? kropitko, kokoťenko před 5056 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
kropitko

No tak tomu taky nerozumím,to zase nahlásil nějaký inteligentní blbec jako závadnou otázku,kvůli oslovení kxxxx??? To je zajímavý a mě když někdo sprostě nadává,tak to nikdo nemaže. Jděte do prxxxx!!!!
Doplňuji:
Možná se někoho dotknul Marfiho zákon???
Kdo něco umí, ten to dělá. Kdo to neumí, ten to učí. Kdo to neumí učit, ten to řídí.

Upravil/a: kropitko

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
blesk26

Navíc pokud otázku nahlásí nějaký uživatel s rankem Stříbrný nebo Zlatý, tak se otázka smaže automaticky, viz. bodování uživatelů. Asi to admini nemůžou kontrolovat nonstop, takže aby tu nezůstalo něco závadného, tak přistoupili k tomuhle opatření.

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/bodo­vani

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
annas

Blesku, budu dělat, že jsem Vaši poznámku nečetla. Večer jsem u počítače vůbec nebyla.

I když nahlásí závadnou otázku stříbrný nebo zlatý uživatel, funkce rušení není ještě zprovozněna, takže ji vymaže administrátor buď sám nebo po nahlášení kteréhokoliv uživatele.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
panenka

Stačí aby jsi tam Zdeny měl něco co porušuje kodex a smaže se ti tvá otázka.Nevím co v ní bylo přesně napsáno ale asi se ti smazala proto protože jsi tam měl slovo kurv tak asi proto.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek