zdeny

Kdo maže otázky a co bylo na mojí otázce špatného , nechápu ?

Nejlepší odpověď
kropitko

No tak tomu taky nerozumím,to zase nahlásil nějaký inteligentní blbec jako závadnou otázku,kvůli oslovení kxxxx??? To je zajímavý a mě když někdo sprostě nadává,tak to nikdo nemaže. Jděte do prxxxx!!!!
Doplňuji:
Možná se někoho dotknul Marfiho zákon???
Kdo něco umí, ten to dělá. Kdo to neumí, ten to učí. Kdo to neumí učit, ten to řídí.

Další odpovědi
blesk26

Navíc pokud otázku nahlásí nějaký uživatel s rankem Stříbrný nebo Zlatý, tak se otázka smaže automaticky, viz. bodování uživatelů. Asi to admini nemůžou kontrolovat nonstop, takže aby tu nezůstalo něco závadného, tak přistoupili k tomuhle opatření.

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/bodo­vani

annas

Blesku, budu dělat, že jsem Vaši poznámku nečetla. Večer jsem u počítače vůbec nebyla.

I když nahlásí závadnou otázku stříbrný nebo zlatý uživatel, funkce rušení není ještě zprovozněna, takže ji vymaže administrátor buď sám nebo po nahlášení kteréhokoliv uživatele.

panenka

Stačí aby jsi tam Zdeny měl něco co porušuje kodex a smaže se ti tvá otázka.Nevím co v ní bylo přesně napsáno ale asi se ti smazala proto protože jsi tam měl slovo kurv tak asi proto.