Avatar uživatele
ten který je

Kdo má z pejskařů pravdu?

Přemýšlím zda existuje nějaké nepsané pravidlo mezi pejskaři.
Důvodem jsou spory mezi majiteli psů a majitelů hárajících fen.Feny jsou puštěny volně a majitelé fen okřikují páníčky psů že psi mají být na vodítku.Lidé co mají psi zase říkají že majitelé fen si je mají hlídat.
Vím že mají být všichni psi na vodítku,ale občas se potřebují všichni proběhnout. Je nějaké pravidlo slušných pejskařů?Děkuji za vaše případné odpovědi.:-)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3502 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
klumprt

Odpoveď byla označena jako užitečná

Nevím, zkusím to logicky. Majtel fenky pravděpodobně ví, nebo měl by vědět, že fenka hárá (když ji chce pouštět na volno), proto by měl činit především on nějaká opatření. Navíc následky ponese on, takže je to v jeho zájmu, aby k ničemu nedošlo. A pes, který čuje hárající fenku se nedá nijak odvolat, to by musel být sakra dobře vycepovaný.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?ten který je Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Vše záleží na jednotlivci. Mám dvě feny a pokud hárají tak s nimi nechodím nikam, kde by se dalo předpokládat, že potkám někoho se psem. . Žádné obecné pravidlo na toto neni, záleží vždy jen na zodpovědnosti chovatele

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Funna

já být majitelem hárající feny, tak si ji nechám (už kvůli sobě) na vodítku…takový chrt křížený s jezevčíkem asi nebude nic pěkného .-)))

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
kapka

Vzivote by mě nenapadlo pustit z vodítka háravou fenu a pokřikovat na majitele psu, at si je hlídají. O.o

před 3501 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
ten který je

Vidím to také tak.V jistém smyslu je to od majitelů háravých fen sobectví.

před 3501 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek