Zvědavý

Kdo má dle Vás vetší šanci porazit Zemana? – Drahoš, nebo Horáček?

Je mi upřímně jedno kdo z výše uvedených by to byl – hlavně když to nebude MZ. Ale jelikož je to jednou tak chci dát svůj hlas tomu, který má větší šanci MZ porazit. Díky

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
Drap

Drahoš

V anketě chybí jiná možnost. Šanci nemá ani jeden.

Další odpovědi
zjentek

Drahoš

Oba. V dnešní, unavené době, už by eMZáka položil kdejaký rovnocenný kašpar státu, nejspíš i Čtvrtníček.

anonym

Drahoš

Řekl bych že Horáček chce spíše jen bejt prezident zdůvodu zviditelnění a ne bejt prezidentem pro český národ!,ať už bude prezident kdokoliv tak všem půjde jen o trůn a prezidentský image a né o český lid!

meereg

Horáček

Ani jeden........­.............­....Proč si vynucuješ volbu v anketě, kde nemá šanci na zvolení ani jeden?

Zdroj: Můj

Kryšpín

Drahoš

Drahoš poněvadž míní přijmout jenom několik tisíc migrantů

anonym

Horáček