Avatar uživatele
terry

Kdo jíte na Štědý večer něco jiného než obvyklý bramb.salát a rybu? A co to je?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Illines před 4132 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Illines

Nyni jsem dojedla ruskou rybi polevku.Cely den jsem se postila.A zitra si na Srepana dam tradicne husu

Doplňuji:
Ach boze,Stepana.

Upravil/a: Illines

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
venkovan

Vánoční cukroví, vánočku, ovoce, chleba s nějakým potěrem, hovězí, vepřové atd.Jenom se salátem a rybou bych dietologům kšefty nedělal.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
TučPták

Obvykle míváme kuřecí řízky s bramborovým salátem, ale letos jsme měli pečeného krocana s bramborovou kaší a stuffingem, jelikož jsme si chtěli večeři udělat trochu po americku. Večeře byla skvělá, takže jen doporučuji. :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
M.

Nejím kapra, jím maximálně filé nebo kuřecí řízek. Před hlavním chodem si dáme i rybí polévku.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
123696321

mynulý rok jsme měli plody moře v polévce (ale dalo se to 🙂 a tento rok pro druhé lososa

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
quentos

Illines, a nezaspalas celej jeden den? ;{)>

před 4132 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Illines

Ne quentosi,tady ve Skotsku se slavi stedry den 25.12,i v Angli­i.A vcera jsem mela tady takove ty Ceske vanoce.Tak ze,2×.

před 4132 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
quentos

nj, to vim taky, že se slaví ve Skotsku 25. (jsem taky ňákej anglista, ne ;{)>, ale jak můžu čuchat, že jsi ve Skotsku ;{)>

před 4132 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Illines

Ja vim anglisto,ze to myslis dobre,jsem to uz 12 let,a oficialne 2roky.Pisi a zminuji se casto,ne ze se chci chlubit,ale jsem proste rebel.To ti snad napovi.

před 4132 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek