terry

Kdo jíte na Štědý večer něco jiného než obvyklý bramb.salát a rybu? A co to je?

Nejlepší odpověď
Illines

Nyni jsem dojedla ruskou rybi polevku.Cely den jsem se postila.A zitra si na Srepana dam tradicne husu

Doplňuji:
Ach boze,Stepana.

Další odpovědi
venkovan

Vánoční cukroví, vánočku, ovoce, chleba s nějakým potěrem, hovězí, vepřové atd.Jenom se salátem a rybou bych dietologům kšefty nedělal.

TučPták

Obvykle míváme kuřecí řízky s bramborovým salátem, ale letos jsme měli pečeného krocana s bramborovou kaší a stuffingem, jelikož jsme si chtěli večeři udělat trochu po americku. Večeře byla skvělá, takže jen doporučuji. :)

M.

Nejím kapra, jím maximálně filé nebo kuřecí řízek. Před hlavním chodem si dáme i rybí polévku.

mynulý rok jsme měli plody moře v polévce (ale dalo se to 🙂 a tento rok pro druhé lososa

quentos

Illines, a nezaspalas celej jeden den? ;{)>

Illines

Ne quentosi,tady ve Skotsku se slavi stedry den 25.12,i v Angli­i.A vcera jsem mela tady takove ty Ceske vanoce.Tak ze,2×.

quentos

nj, to vim taky, že se slaví ve Skotsku 25. (jsem taky ňákej anglista, ne ;{)>, ale jak můžu čuchat, že jsi ve Skotsku ;{)>

Illines

Ja vim anglisto,ze to myslis dobre,jsem to uz 12 let,a oficialne 2roky.Pisi a zminuji se casto,ne ze se chci chlubit,ale jsem proste rebel.To ti snad napovi.