Kdo je u vás vykonavatelem popravy kapra na vánoce ?

Doplňuji:
Já můžu říct: bohudík manželka a proč? Odpověď gecco je toho důkazem! 🙂

Nejlepší odpověď
gecco

Bohužel já…
😉
Proč bohužel? – protože se zabitím jsou spojeny další činnosti (vykrvení, kuchání, ´odšupinění´), které ´produkují´ nepořádek – a já to pak musím i uklidit…
😉

Další odpovědi
anonym

Také já zabíjím kapra.
Jenže v jedné vesnici pár kilometrů od nás mají rybáři rybník a první sobotu v říjnu mají výlov, takže si tam vždycky dojedu, přivezu dva kapry a zabíjím.Jednoho sníme hned a druhý je pak na Vánoce.
Pokud byli děti doma, tak se kapr kupoval kvůli dětem, dnes už mají svoje děti, tak náš vánoční kapr je vlastně říjnový.

Nazdar Bazar

Kupuji filety.

dědapetr

Já osobně.Baví mě to.
Doplňuji:
Rád vařím.

Pepa25

Profesionální vykonavatel u kádě …
Doplňuji:
Ehm, s tou profesionalitou jsem asi to přehnal … Prostě je za to placený, viz položka „Zbavení života … x Kč“

marci1

Partner kapry zabíjí, máme jich vždycky mnoho (alespoň tři ), já odcházím mimo, abych neslyšela tu rány. Zavolá : Už můžeš a já jako úklidová četa uklízím zdecimovanou „páchnoucí“ koupelnu, která vypadá jako scéna z hororu ! Dobrou chuť ! 🙂

GM

Já. Kapřík to už má za sebou.

MirKop

Nikdoooo… My kapra nemáme