Ametyst

George Soros (v ČR nikdy nebyl, ale podle SPD největší satan, věřil bych tomu)

Soros přece vůbec není žádný politik. Jen korumpuje politiky, aby se vykaslali na ty, kteří je zvolili, a pomocí neziskovek dělá natlakove akce na odstranění parlamentní demokracie a politického systému vůbec. Havlova nepolitická politika byl Sorosův nápad.

Mc Merkurion

Miroslav Kalousek (všichni ví, že může za všechno)

… za všechno nemůže, ale na svědomí toho má dost a na něj nikdo v politice nemá, toho jen tak nikdo nevyhodí …
… ještě bych pár blbů přidal, ale chtěl jsi jednoho …

Rokio

Miloš Zeman (odpustil dluh 100 miliard korun Rusku jen tak)

Jan Kunčar

Miloš Zeman (odpustil dluh 100 miliard korun Rusku jen tak)

Našlo by se toho víc.

Alesh

Miloš Zeman (odpustil dluh 100 miliard korun Rusku jen tak)

Z tyhle nabídky bych vybral Knedloše, druhý by byl Bureš, pak Kalous.

successful

Miroslav Kalousek (všichni ví, že může za všechno)

Masaryk a spol.

Butters_xD

Andrej Babiš (nakradl si v devadesátkách, takže dneska největší podnikatel + je to Slovák, migranty v ČR nechceme)

Arne1

Andrej Babiš (nakradl si v devadesátkách, takže dneska největší podnikatel + je to Slovák, migranty v ČR nechceme)

ten který je

George Soros (v ČR nikdy nebyl, ale podle SPD největší satan, věřil bych tomu)

Těch gaunerů je hodně.Tak třeba ta prodejná ..... Věra Jourová.

dudu

Miloš Zeman (odpustil dluh 100 miliard korun Rusku jen tak)

elkon

Miroslav Kalousek (všichni ví, že může za všechno)

Nahrabal si dost, ale poukazuje na druhé. Havla za politika nepovažuji, byla to jen nastrčená figura a neschopný „spisovatel“, který psal hlavně o opilcích, protože to měl „z první ruky“.

jahoda lol

Miloš Zeman (odpustil dluh 100 miliard korun Rusku jen tak)

St N

Miroslav Kalousek (všichni ví, že může za všechno)

metro

Miloš Zeman (odpustil dluh 100 miliard korun Rusku jen tak)

GM

Ivan Bartoš (divný vlasy a neomarxista, ať už to znamená cokoliv)

Školníšprtka

Andrej Babiš (nakradl si v devadesátkách, takže dneska největší podnikatel + je to Slovák, migranty v ČR nechceme)

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

JežíšKristus

Ametyst: Zajímavé, děkuji za informace. Dá se někde těmto neziskovkám přispět? Rozhodně jsem pro odstranění současné garnitury.