zjentek

Kdo je mladá paní v prezentaci níže?

https://www.y­outube.com/shor­ts/G-OaCpIZPMQ

Trošku jsem se zamiloval ale co když jde o rodinu Vladimira P.?

Rocker, fakt jo? Jako vážně? Bo na instáči to je úplně někdo jiný>>>https:/­/www.instagram­.com/igoshina_vi­oletta/?hl=cs 🤷‍­♂️

Nejlepší odpověď
Rocker

Violetta Igoshina,miss Ruska

Další odpovědi
marci1

Copak je v Rusku jen jedna Violetta Igoshina? 🙂 Musíš si najít na instagramu tu „pravou“.

zjentek

Marci přece pokud mně gogl vyhodí jako prvou v nabídce „tu“ Igoshinu, tak tato zákonitě MUSÍ BÝT ještě známější, populárnější, oblíbenější, chytřejší a krásnější než jakákoli DRUHÁ Igoshina v pořadí no ne? (;

marci1

Taky mě to štve! 🙂 Když zadám do vyhledávače moje jméno a příjmení, vyjede jako první nějaká dáma z Přerova. 🙂

zjentek

😛😛😛 Tak tohle mě naštěstí netrápí, v „onlajnu“ používám fiktonym. Když ho zadám do browseru, vyjede mně ředitel školy z nějaké horní dolní! (;

Rocker

Tak pokud Violetta tvé city opětuje,není co řešit,jdi
do toho😃

zjentek

Nejprve důkladně promyslím jak na ni, na bestii! (;

marci1

A není lepší třeba ta Darja? I když Violleta je původně kuchařka. 🙂
https://www.an­gelopedia.com/new­s/Miss-Russia-2015-Meet-The-Contestants-(Part-1)/632
Violetta Igoshina:
21letá Violetta s výškou 5'10 je kuchařka, která se specializuje na pečení a výrobu dezertů. Vstoupila do Krasnodarské regionální základní lékařské fakulty s touhou stát se operační sestrou. Posledních pět let pracuje jako modelka na plný úvazek v zahraničí. Violetta miluje dobrodružství a rychlost a ráda jezdí na kole. A má zkušenosti se seskokem padákem z výšky 4000 metrů.
(strojový překlad, článek z r. 2015)