štamgast

Kdo jsou členové grémia Poslanecké Sněmovny?

Odpovědi
aliendrone

5 hodin a NIKDO neodpoví? Eh, ještě že jsem tak krásný, úžasný a skvělý aliendrone! Protože se milovníci dem(ent)okracie neráčí obtěžovat (kteří by to měli zvracet bez přípravy z paměti), tak to někdo prostě musí oddřít, byť zuřivý odpůrce systému. ;) :)

Takže – jelikož ses neobtěžoval sdělit o KTERÉ grémium ti jde (např. politické grémium PS), musím tě povšechně odkázat na https://www.psp­.cz/sqw/hp.sqw?k=182 .

Kryšpín

Jsou to lepšo poslanci