jaevyn.deyre

Kdo financuje trollí farmu dezinformátorů na Seznam.cz?

Vždyť podle jejich redaktorů mělo Rusko za 3 dny po uvalení sankcí zbankrotovat a za 7 dní měla ruské armádě dojít munice. Kdo tyhle dezinformátory platí? Nejvtipnější je, že ti „novináři“ jsou schopní napsat, že ruským vojákům chybí potraviny a za 14 minut zveřejní, že rusové zničily sklad potravin což si odporuje už samo o sobě.

Nejlepší odpověď
_Bůh_

A kde to psali? Můžeš poskytnout odkaz.

Nemůžeš, viď?

Docela podprůměrný trolling. Dávám 2/8 bodů. Příště se snad bude dařit lépe!

Další odpovědi
Ametyst

Přece Evropská komise. Ta bojuje za jediný správný názor, a proti fake news a dezinformacím. Leje masmediím mnoho peněz. Paní Jourová by nejradší vygumovala celý internet. Takže propaganda je financovaná z centra. Pak když se divíme, jaké nesmysly máme poslouchat nebo číst, je na to logická odpověď: buď to píšou z vlastní blbosti nebo za cizí peníze.

Alesh

Sám seš trol, trole. Kdo tě platí?

EKSOT123

Hlavním cílem dezinformací je motivace k pokračování bojů, jak u samotných Ukrajinců, nebo Rusů, tak i u nás. Kdo by Ukrajince podporoval, kdyby se vyložily všechny karty, počínaje všemi podrobnostmi minimálně posledních 10 let . Potom by také i Ukrajinci i Rusové odmítali bojovat, protože by bylo jasné, co je to za nesmysl a komu je to nejvíc zapotřebí. Ale ještě efektivnější než dezinformace je způsob, jakým jsou informace podávány. Např. vojenští představitelé ve světě kritizují, že ukrajinští obránci střílí z městkých čtvrtí a civilních objektů, což je proti válečným pravidlům. Zároveň ale dodávají, že tam žádná pravidla neplatí a je to jejich vnitřní záležitost. Sami Ukrajinci se obhajují, že jinak by se bránit nedokázali. Dobře, to vše by se dalo asi odsouhlasit, kdyby se o tom problému veřejně psalo a diskutovalo. Jenže potom by zřejmě klesla podpora západu, nedodávali bychom tam tolik zbraní a byla by větší snaha k jednáním. Takže naopak je třeba velmi emocionálně psát o civilních obětech a to tak, aby se tyto dvě věci nedávaly do spojitostí.
A kdo to financuje? Na začátku to finance potřebuje, někdy i hodně. Ale jak se patřičně zformuje smýšlení lidí – novinářů, čtenářů, vojáků,… už to žije svým životem a netřeba tolik financí.

hapiky

Když má někdo svoji hlavu strčenou hluboko někde do (zadele Putina), nemůže pochopit, proč to nedělají všichni a někteří ještě mají tu drzost říkat pravdu, v jejich očí dezinformace. Ten tvůj výraz „Kdo je platí“, kdo jsou tito lidé apod. dobře pamatuji z dob okupace CCCP. Tak ty jsi se ještě nevyléčil z „Krizového vývoje“? Kořeny máš hluboké.

aliendrone

Popravdě NEZNÁM strukturu finančních toků čestapáků a jejich chábrů, tak nějak se o tuhle sortu lidí zajímám ještě méně, než o pedofily a jim podobnou odpornou chamraď. Že to někdo financuje je jasné, protože psát něco takového sám od sebe? TAK blbý nemůže být NIKDO, kdo se naučil psát. Ale jestli je to čistě ZLOunijní záležitost nebo jen naše vlastní, popřípade kombinovaná (co je nejspíše) netuším.

Přirozeně že jsem zaregistroval na netu plky podobného typu (je tam toho PLNO) a stejným přístupem viz výše jsem je okamžitě pustil z hlavy (jasná dezinformace / propaganda). :)
Tudíž k těm „náhodným číslům“ (jak se pohoršují Pepa25 a mistr ekonomie Pánbíček) se obětuji a učiním malý krůček (za ně) > UTFG! Je evidentní, že jejich bezneuronové nicmozečky něčeho „tak komplexního“ schopny NEJSOU. Nemusíte se hoši bát, po kliknutí není třeba MOC namáhat mozek, stačí přečíst tiule. ;) :D :D

https://refresher­.cz/112242-Rusove-na-Ukrajine-jiz-maji-zasoby-jidla-a-munice-jen-na-tri-dny-tvrdi-ukrajinska-armada
https://www.fo­rum24.cz/ruska-armada-je-v-koncich-zbyva-ji-jidlo-a-munice-na-tri-dny-tvrdi-ukrajinci/
https://echo2­4.cz/a/SFAA2/rus­ke-armade-zbyvaji-zasoby-jidla-a-munice-na-tri-dny-tvrdi-kyjev

Zbytek si dohledejte sami, tím myslím požádejte někoho S MOZKEM, aby vám pomohl.

Bůhu, jen tak bokem mě napadlo – co kdybys mi poslal pár miliard „naprosto bezcenných putinovských hyperinflačních rublů“? Přirozeně čím více, tím lépe! Zaplatím dopravu a navíc přihodím DVACETINÁSOBEK výkupní ceny papíru ve sběrných surovinách! (abych trumfnul Viktorka Kožeňáka) A to se ti přeci VYPLATÍ!! ;) :D :D

BTW hoši to s tou agitační aktivitou nepřehánějte, začíná se obracet vítr! (vám to vysvětlovat nebudu, leda by zde měl zájem někdo s mozkem)! Vy to nevíte, ale kdybyste si pamatovali jak dopadl Reicin, Slánský a vůbec ti nejagilněší a kovaní, mohli byste se z toho poučit. Ne že by vám hrozilo to samé, přeci jen doba pokročila a mravy se zjemnily, ale vašim kariérám to URČITĚ NEPROSPĚJE! ;) :D

Chjo… a já mám připraveno TOLIK krásných impertinencí a jedovatostí, jenže NA HAPIKYHO! :(
Na vás jsou s ohledem na jejich intelektuální náročnost ZCELA NEPOUŽITELNÉ. Tomu se říká pecháček. :( :( :(

Jiří Bohumil

Ametyst, aliendrone, netřeba něco dodávat. Ale mladší souvislosti nepochopí. My v osumdesátým devátým vyzvonili těm mladejm klíčema zánik jedné „totality“ (občas si dnes říkám, jestli to mělo vůbec cenu) a voliči s pouhou nenávistí k Babišovi a jeho majetku, zblbnutí protibabišovskými argumenty tehdejší opozice a za pomoci ÚS, zvolili loni totalitu daleko horší. Tak jsem nyní zvědav, jak se jim to bude líbit. 😉

aliendrone

Ametyst>>> Děvčico zlatá, za mě POCHVALA, ale i tak připomínám co stojí v Písmu > https://www.bi­ble.com/cs/bi­ble/509/MAT.7­.6.CSP ! A za sebe dodávám, že když se někdo pustí do boje s prasaty, tak nevyhnutelně na něm utkví část jeho špíny. Tohle přeci nemá dáma zapotřebí. ;) :)

Pepa25

_Bůh_: Nee, toto je max 1 z 8. Vždyť to ani není pokus dát nějakou konkrétní informaci (náhodně vybraná čísla 3, 7 a 14 nelze počítat), která se pak otčí někam, kde bijou černochy …

_Bůh_

Mně se líbí ta náhodná čísla, vytváří mírný dojem, že ví, o čem mluví. Ta lež je poté taková více učesaná, nevypadá tak blbě. Ale dobrý trolling je až od 5 bodů výš.

jaevyn.deyre

@_Bůh_ Google vyhledávač snad umí používat každý. Jinak díky za 2 body z 8. Určitý progres v sebereflexi tam u tebe očividně je.

jaevyn.deyre

@Alesh Kreml to asi nebude, když byly uvaleny sankce? Nebo ty sankce nefungují? Hezké, jak se do toho začínáte sami v Seznam.cz zamotávat a to ještě nestojí bochník chleba 100 fialových korun krytých zelenskými dluhy :)

Ametyst

🙂 Thumb up.

aliendrone

Ametyst, jaevyn.deyre >>> …100 fialových korun krytých zelenskými dluhy …

Tyo, tak teď jsem naplno pocítil tzv. „rozporuplný pocit“, vážně nwm jestli se mám ukrutně smát nebo plakat! ;) :D :D

jaevyn.deyre

Duch Kyjeva požádal svět o bezletovou zónu