Fidel

Kdo dostane odměnu za dopadení Usámy bin Ladina? Je to 25.000.000 USD.

Doplňuji:
Je to jisté, nebo ji Američané někomu vyplatí tajně?

Nejlepší odpověď
led

Časť sa odráta na réžiu (niekto predsa tú akciu musí zaplatiť), niečo si zoberiú strelci, niečo Daňový úrad USA a zvyšok asi 1_USD dostane ten, čo ukázal prstom.
Doplňuji:
pre spestrenie:
číňania už nakrútili odovzdanie šeku s odmenou -
http://www.you­tube.com/watch?v=FE­e_KEqAdOo&fea­ture=player_em­bedded

Další odpovědi
tom004

Dobrá otázka,ale pochybuji,že se na ní někdy dočkáme odpovědí.

gnosis

no prozradili ho vezni v guantanamu pri muceni, takze asi oni

arygnoc

já.

a s nikým se nedělím.

;)

anonym

Obama. 🙂 -iv-