Kdo dle etikety ma uvitat hosty na narozeninove oslavě.Oslavenec?

Manžel ma narozeniny,oslavu pořadame v restauraci a řešime kdo vlastně ma ty hosty uvitat,zda ja nebo on jako oslavenec.Děkuji za radu

Nejlepší odpověď
hanulka11

Přijdou hosté za ním, tak by se slušelo, aby je vítal on.Nic nezkazíte, když je přivítáte spolu.
Hezky si to užijte.

Další odpovědi
anonym

Určitě má hosty přivítat oslavenec!

tom004

U nás doma je to tak,že oslavenec přijímá gratulace a dárky, hosty vítá druhý z manželů.

anonym

Oslavenec s manzelkou … meli by stat u vchodu a vitat hosty – s pripravenym pripitkem ( na tacku ) – sampanske , sampanske s dzusem , nebo pro abstinujici jen dzus… vse jiz pripravene .. nezdrzovat se nalevanim. Piti u nas ma vzdy na starost jeden ze synu. -iv-