bartt13

Kdo by mi mohl pomoct

Dostala jsem soudní exekuci od T-mobile {17000Kč}.Jsem na ÚP a nemam moc peněz.Exekuci mi dal na auto,které má hodnotu 5000Kč,nechtěl vůbec přistoupit na splátky.PoraĎte co v těto situaci dělat.
Našel by se člověk,který by mi mohl půjčit
Děkuji

Nejlepší odpověď
Standa1

Pochybuji, že by se našel někdo ´jen-tak´, který by vám půjčil.

Moje rada, je:

  • nejprve se opakovaně pokusit dohodnout s exekutorem na splátkách
  • snažit se prodat zbytné věci včetně auta a maximum dluhu uhradit
  • nepůjčovat si žádné další peníze pro splacení tohoto dluhu
  • najít si práci

Hodně štěstí !