autacek

Kdo by měl největší zájem a zisk z kontaminace Číny koronavirem?

  • hospodářské oslabení
  • politický rozvrat režimu
  • bezpečnostní oslabení
  • redukce příjmů z turistiky
  • zisk z prodej vakcíny

Existuje společný jmenovatel a lze i zde aplikovat princip Occamovy břitvy?

Nejlepší odpověď
Pepa25

Samozřejmě, že na původ viru lze aplikovat princip Occamovy břitvy: nejjednodušší vysvětlení je, že původ je stejný jako u ostatních podobných epidemií (SARS atd.).

Další odpovědi
anonym

Víte kdyby se farmaceutické společnosti řídili touto logikou, vypouštěli by nové viry do světa častěji než léky a bylo by to dost sebevražedné chování, takže věřit tomu můžete, ale jako důkaz skutečně řízeného záměru je to hodně hodně slabé 🙂

Režim nerozvrátíte tím, že virem který útočí na všechny lidi vyhladíte celé lidstvo, myslete trochu …

Pepa25

Ten článek na VIPnovinách je pěkná konspirační kravina. Korunovaný vyjádřením virologa-amatéra-astrologa Baudyše …

anonym

zvláště když si ten idiot troufá tvrdit že zatímco média lžou, on sám zná celou pravdu 🙂