dust8

Kde všude po domě jsou odkládací plochy?

Nejlepší odpověď
annas

Nevím, jaké plochy máte na mysli.

V rodinném domě jsou např. v předsíni, kam se odkládá oblečení, v kuchyni kolem sporáku, stejně v koupelně atd. Tedy v místnostech.

Jinak ve větších domech možná ve sklepě či na půdě. Na chodbách v domech by se nemělo nic odkládat, pokud by došlo k nějaké katastrofě, je třeba, aby měli hasiči či zdravotníci volný průchod. Např. boty před dveřmi na úzké chodbě zdržují a jsou při zásahu nebezpečné.

Stejně také i únikové výchoy by měly být volně přístupné..