Dan007

Kde v Praze teď koupit levný, ale kvalitní držák na telefon s přísavkou do auta?

Máte prosím nějakou prodejnu, kde to nyní na hned seženu? Nemusí být magnetický, hlavně aby z toho skla nepadal, jak moje předešlé držáky. Děkuji
--

Kde v Praze teď koupit levně ale kvalitně držák na telefon s přísavkou do auta?

Odpovědi
icurusL

Na jakékoliv pumpě by měl/mohl být dostupný.

Arne1

Pokud kvalitní, tak https://www.sun­nysoft.cz/infor­mace/kontakty­.html (pracují stále), pokud levné tak u vietnamců.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.