WeeBear

Kde stáhnout/online se podívat na film Maska? (1985)

Našla jsem pár stránek, ale všechny ohledně filmu z r. 1985 odkazovaly na placenou stránku. Ostatní mě pak směrovaly na stejnomený film Maska, ale natočen o mnoho let později (a k tomu se vůbec nejedná o tentýž příběh) prosím, pomozte. ☹
Doplňuji:
Ano, zrovna tohle je ona placená stránka.. Nic jiného jsem bohužel nenašla. ☹

Nejlepší odpověď
anonym

Taky asi placené.

Zdroj: http://www.he­llspy.cz/maska-usa-1985-cz-drama-zivotopisny-tvrip-avi/2994651

Další odpovědi
barnajka

Jestli ti na tom filmu tak moc záleží, mám jeden tip. Bude to sice běh na delší trať, ale cílové pásky nakonec určitě dosáhneš :)

Takže: jdi na http://www.csfd­.cz/film/840-maska/filmoteka/

Rozklikla jsem ti záložku „Ve filmotéce“.
Tam najdeš seznam všech registrovaných, co tento film mají ve své sbírce. Vyčteš tam dokonce info, na jakým nosiči (v jaké kvalitě) ta která nahrávka je.

Zaregistruj se tam taky a přes vnitřní poštu začni ty lidi po jednom oslovovat. Prvně bych začala u těch, co mají jen kopii filmu – staženou z internetu, nahranou z TV apod. Zkus jim napsat a poprosit, jestli by ti ten film nemohli nahrát na ulozto nebo jiný podobný ‚skladiště‘. Můžou to tam nahrát volně pro všechny, nebo to zaheslovat, abys k souboru měla přístup jen ty. Záleží, jak se dohodnete. Vysvětli jim, proč bys ten film tak moc chtěla, pěkně popros…a je dost velká šance, že ti někdo vyjde vstříc. Oni tu svou nahrávku taky pořídili zadarmo, tak ani po tobě by neměli nic chtít. Jde jen o to, jestli budou ochotni udělat nezištně radost cizímu člověku… Ale tak věřme, že dobro v lidech ještě neumřelo :)

Kdyby tohle neklaplo, film bys vidět chtěla a nikde jinde ho sehnat nešlo, zkus pak s lidma smlouvat. Nabídni jim drobnou odměnu, nebo protislužbu. Film za film atd…
Já taky jednou sháněla jednu nahrávku, nebyla absolutně nikde. Na csfd ji měl jeden člověk. Riskla jsem to a náhodou s ním byla fajn domluva. Prvně za vypálení DVD ani nic nechtěl, já mu odměnu furt vnucovala. Pak teda kývl na výměnu, jenže já ten film, co po mě chtěl, nikde nemohla sehnat. Tak on mi poslal domů vypálený disk a nechal to plavat, ale já mu pak nazpátek poslala aspoň papírovou stovku – s tím, že když ten jeho film někde seženu, pošlu mu dodatečně i to. On mi totiž fakt moc pomohl, tak ty peníze mi za to jedno vypálený DVD stály. Jinak bych tu nahrávku zřejmě sháněla dodneška :))
Ale tohle smlouvání ber vážně až jako plán ‚B‘ – prvně zkus ‚zaútočit‘ lidem na srdce. Budou Vánoce, lidi měknou a sentimentální…vě­řím, že ti někdo pomůže i jen tak, čistě pro radost z pomáhání. Držím palce, ať se nepletu :)

Rufus

Jestli jde o film o mládenci je odkaz na HellSpy, tak ten jsem si nedávno za kredit odtamtud stáhla. Bankovním převodem je to výhodnější, ale i za sms-ku se to dá a můžeš si ještě několik filmů stáhnout.