peterd108

Ve které zemi si nejvíce vydělá český lékař: V USA, GB, nebo v Německu?

Kdyby se vydal český lékař do zahraničí, kde by si nejvíce vydělal? USA, GB, nebo Německo?

Odpovědi
Mimozemšťan

GB a DE ne, tam bude zaměstnancem a bude vykořisťovanej – za hodně hodin málo peněz.
A už jsem pokročilej ,no konečně 100 bodů. Kdy už budu zlatej? Rok se tady namáhám a furt nic.

Drap

Nelze odpovědět. Záleží jaké bude mít místo a jak bude dobrý.

marci1

Ve zdroji máš některé informace, kolik asi vydělávají lékaři v těchto zemích. Český lékař musí být opravdu špičkový, ten „běžný“ bude bohužel stále jen ten z východu, stejně jako jsou u nás lékaři ještě z východnějších zemí, než je ta naše.

Zdroj: http://www.job­s.cz/poradna/10-nejlepe-placenych-zamestnani-ve-svete/